30 тисяч першокласників почали навчання у столичних школах

30 тисяч першокласників почали навчання у столичних школах

У столиці на підготовку до нового навчального року виділено більше ніж 3 мільярди гривень. Для створення освітнього простору НУШ для першокласників придбано одномісні парти, сучасні меблі, комп’ютерну техніку з мультимедійним контентом, дидактичні матеріали, проведено ремонт класних кімнат, на що з бюджету столиці передбачили 276,7 млн грн. 

1 вересня за парти сіли понад 30 тисяч першокласників, які навчатимуться за програмою Нової Української Школи (НУШ). Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

– Попри карантинні обмеження, ми традиційно готувалися до початку нового навчального року і за цей час оновили чимало столичних шкіл. У кожній 13-й школі ми відремонтували фасад; провели капітальний ремонт інженерних мереж у кожному 9-му закладі загальної середньої освіти; у кожній 8-ій школі – замінили вікна на енергозберігаючі, – розповів в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він додав, що новий 2020-2021 навчальний рік для 429 закладів загальної середньої освіти (понад 310 тисяч учнів) розпочинається в особливих умовах із дотриманням протиепідемічних правил.

Майже на 28 мільйонів гривень уже закуплено дезінфікуючі та мийні засоби для проведення санітарно-гігієнічної обробки приміщень і щоденного прибирання, засоби індивідуального захисту, безконтактні термометри, паперові рушники тощо.

Нагадаємо, перше вересня у нових реаліях: як розпочинається шкільний рік у Києві.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»