На Подолі попросили батьків не здавати кошти у школи на дезінфектори

На Подолі попросили батьків не здавати кошти у школи на дезінфектори

Управління освіти Подільського району попереджає батьків, діти яких завтра підуть до шкіл району, про те, що ніяких коштів на потреби гігієни та дезінфекції у навчальних закладах здавати не потрібно.

– Важливе питання на сьогоднішній день – забезпечення дезінфікуючими засобами закладів освіти Подільського району, пишуть керівники районної освіти у Facebook. – Ми налаштовані розпочати навчальний рік у школах із 1 вересня, не дистанційно. Навчальні заклади готові до роботи в нових умовах. В усі школи, за кошти міського бюджету, закупили дезінфікуючі засоби і засоби індивідуального захисту. Кожен заклад висвітлить наявність на своїх сайтах чи сторінках в соціальних мережах.

В Управлінні освіти наголошують, що забезпечення усім необхідним за для безпечного перебування учнів у навчальних закладах відбувається за кошти міського бюджету!

– Дезінфектори уже встановлено в закладах (а певна кількість для подальшого використання за потребою знаходиться в коморах), – розповідають в Управлінні. – Жоден із працівників закладів освіти Подільського району не має права вимагати за кошти батьків здійснювати закупівлю для закладу! Якщо Ви знаєте чи стали свідком, що такі дії мають місце, звертайтесь на пряму до управління освіти Подільського району:

- тел.: 073-310-28-92 та (дошкільна освіта) 073-313-33-14;
- в повідомленнях Facebook: https://cutt.ly/pfkfICe.

Читайте також: «Освітяни столиці розказали. як підготувалися до 1 вересня в умовах карантину».

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»