Залишені діти та п’яні кияни: столичні медики отримали понад 2 тисячі викликів

Залишені діти та п’яні кияни: столичні медики отримали понад 2 тисячі викликів

У вихідні карети швидкої допомоги виїжджали на допомогу киянам, які у стані алкогольного сп’яніння розбивали собі голову, нападали на медиків та залишали маленьких діток.

– У суботу з ринку, що на вулиці Анни Ахматової, надійшов виклик, що біля м’ясного павільйону у возику плаче немовля, перехожі розповіли, що його п’яна мати втекла. Бригада виїхала на місце. Покинутій напризволяще дівчинці – три місяці, вона практично здорова. Нині дитя перебуває під наглядом лікарів, – повідомили у «КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва».

Цього ж дня у Святошинському районі мати, теж у стані алкогольного сп’яніння, залишила дворічного хлопчика на вулиці та пішла, перед цим – била його. Дитину в стані стресу госпіталізовано.

Чоловік 29 років, з підозрою на алкогольне сп’яніння, в районі Річкового порту упав з мосту на асфальт, отримав струс головного мозку, численні забої та травми. Госпіталізований.

А у неділю на бригаду екстреної медичної допомоги напали кияни, які самі ж і викликали швидку після бійки. Пригода трапилася на Троєщині.

– Бригада ЕДМ приїхала на виклик пов’язаний із травмою голови після бійки. Потерпілих виявилося двоє і обидва у стані алкогольного сп’яніння. Один із них почав нецензурно лаятися, кидати в медиків недопалками, бити руками та ногами по машині, спробував інсценізувати на себе наїзд машини ЕМД, кидаючись під колеса. Бригада викликала наряд поліції і тепер правоохоронці мають вирішити міру відповідальності хуліганів. До того ж, як з’ясувалося, молодики скоїли ще інше правопорушення до приїзду швидкої, – повідомили медики.

Загалом протягом суботи зареєстровано 1 537 звернень, з них виконані як екстрені – 1 081, а у неділю – 1 758 викликів, з них такі, що потребують виїзду бригади (екстрені), – 1 138.

Нагадаємо, коли не треба викликати швидку: столичні медики розповіли про безрезультатні виїзди.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»