Швидкісний інтернет підключили ще на семи станціях столичного метро

КП «Київський метрополітен» розширює «географію» послуг операторів мобільного зв`язку.
До кінця 2020 року 4G-зв'язок буде повністю впроваджено на всіх станціях у підземці. Про це повідомили у столичному метрополітені.

– 4G запрацював ще на 7 станціях метро: «Хрещатик», «Площа Льва Толстого», «Олімпійська», «Палац «Україна», «Палац спорту», «Кловська», «Печерська», – розповів начальник КП Віктор Брагінський.
Шість станцій київського метро підключили до 4G
За сприяння столичного мера Віталія Кличка, у громадському транспорті з‘являються сучасні зручності для пасажирів.