У Києві вшановують пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність

У Києві вшановують пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність

Сьогодні столиця вшановує пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

О 10:00  оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. У столиці зупиниться навіть метрополітен.

29 серпня о 12:00 на площі біля Михайлівського Золотоверхого собору заплановане проведення меморіального заходу, присвяченого Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Із 29 серпня до 1 вересня на Михайлівській площі працюватиме фотовиставка «Іловайськ. Спогади. 2014».

Окрім того, на Михайлівській площі 29 серпня об 11:00 усі охочі зможуть відвідати арт-проєкт «Жива пам’ять», присвячений пам’яті загиблих в російсько-українській війні (інформаційно-просвітницькі стенди). Арт-проєкт працюватиме до 29 вересня.

У кінотеатрі «Київська Русь» 29 серпня відбудуться покази сучасних тематичних військово-патріотичних фільмів. Зокрема, 29 серпня о 18:00 в кінотеатрі «Київська Русь» відбудеться показ фільму «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас».

29 серпня о 13:00 відбудеться онлайн марафон  «Доба пам’яті». Він збере патріотів України, щоб віддати велику шану родинам захисників України та віддати борг героям – кращим українським жінкам та чоловікам, які стали справжньою українською легендою. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі ІА «Укрінформ».

Також 29 серпня демонструватимуть тематичні експозиції Національного військово-історичного музею України.

30 серпня о 12:00 проведуть книжкову конференцію «Історії героїв війни за незалежність України» в кінотеатрі «Київська Русь».

26 вересня запланований всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

У День пам’яті захисників України приспустять Державний Прапор України на спорудах органів влади, державних підприємств, установ і організацій.

Заходи до Дня пам’яті захисників України також пройдуть у всіх районах столиці.