У центрі столиці влаштують виступ оперних зірок

У центрі столиці влаштують виступ оперних зірок

У неділю на Софійській площі вперше за час карантину відбудеться масштабний гранд-концерт «Зірки світової опери».

Виступатимуть Людмила Монастирська, Ольга Кульчинська, Валентина Плужнікова, Валентин Дитюк, Андрій Бондаренко, Євген Орлов у супроводі симфонічного оркестру та хору Київської опери. Диригент – Віктор Плоскіна.

У програмі: твори Моцарта, Доніцетті, Гуно, Масканьї, Верді, Россіні, Бізе, Оффенбаха, Лисенка, Скорика. Ведучий – Дмитро Хоркін.


Завдяки цьому проєкту, українська публіка має можливість слухати наших співаків, що стали окрасою кращих оперних сцен світу. За кордоном квитки на оперні вистави за їхньою участю коштують сотні євро. На щастя, вони знаходять час і можливість між своїми гучними зарубіжними ангажементами в Teatro alla Scala, The Metropolitan Opera, Ковент-Гардені, Deutsche Oper Berlin та Opernhaus Zürich заспівати для України. Почути їх – таких різних, таких бездоганних і таких талановитих на одній сцені в один день та ще й безкоштовно – удача. Ініціатор проєкту та його художній керівник Анатолій Солов’яненко за підтримки Департаменту культури КМДА та Національної спілки театральних діячів України вже не вперше робить такий розкішний подарунок поціновувачам. Цьогоріч він найбільш цінний та бажаний – після п’яти місяців карантину.

Коли: 30 серпня, 19:00.
Де: Софійська площа.
Вхід до посадкової зони з 17:30 до 18:50 вільний, із дотриманням маскового режиму та температурного скринінгу.

Нагадаємо, що нового у столичних кінотеатрах: фантастика та оскароносна Джуді.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»