У парку Шевченка безкоштовно показують українське кіно

У парку Шевченка безкоштовно показують українське кіно

Вже понад місяць проходять безкоштовні покази українських фільмів у межах проєкту «Кіновернісаж просто неба» в літньому кінотеатрі під Шевченком.

Наостанок серпня та перші дні вересня вас чекає така програма

28 серпня – «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», реж. Надія Парфан, 2019
Дебютна повнометражна документальна стрічка Надії Парфан, співзасновниці фестивалю кіно та урбаністики «86» і платформи Takflix. Смішна і зворушлива історія про хор комунальників Івано-Франківська. Впізнаванні й актуальні проблеми, які змушують сміятись і плакати водночас.

29 серпня – «Віддана», реж. Христина Сиволап, 2019
На численні прохання глядачів показуємо торішній суперхіт – фільм «Віддана» за романом Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Чутлива та неймовірно красива кінострічка, яку не можна пропустити в нашому кінозалі.

30 серпня – «Гірська жінка: На війні», реж. Бенедикт Ерлінґссон, 2018
Українсько-французько-ісландська копродукційна кінокартина про екоактивістку Хатлу, яка вирішує всиновити дівчинку з України. Однак раптово вона постає перед вибором – нове життя з дитиною або захист довкілля. Стрічка була обрана фільмом-відкриттям Odesa International Film Festival.

31 серпня – «Істальгія», реж. Дар’я Онищенко, 2012
Дебютна кінострічка режисерки Дар'ї Онищенко про три історії кохання у Києві, Белграді та Мюнхені. До речі, 3 вересня у прокат вийходить другий фільм Дар'ї – драма «Забуті».

1 вересня – «Брати по зброї / Brothers in arms» (документальний), реж. Сергій Лисенко
Короткі історії з російсько-української війни, зібрані трьома волонтерами, які більш як чотири роки їздять по всій лінії фронту з гуманітарними вантажами.
«Миколаїв. Хроніки протесту» (документальний), реж. Жанна Максименко-Довгич.
Кінострічка охоплює буремні події 2013 – 2014 рр. Усі ми знаємо, що відбувалося в Києві та на Донбасі. А от що було на півдні країни? І як вдалося відстояти Миколаївщину від вирію проросійських протестів?

2 вересня – «Бобот та енергія всесвіту», реж. Максим Ксьонда, 2018
Щосереди традиційно показуємо дитяче кіно. Цього разу дивимося «Бобота» – фантастичний фільм про 12-річного мрійника, який опиняється серед протистояння двох позаземних сил.

3 вересня – «КРУТИ 1918», реж. Олексій Шапарєв, 2019
Фільм знятий за реальними історичними подіями та розповідає про героїчний бій під Крутами між курсантами Української Народної Республіки та військами радянської армії.

Початок щодня о 21:00.
Вхід вільний.

Нагадаємо, що нового у столичних кінотеатрах: фантастика та оскароносна Джуді.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»