Мер Києва розповів про нові санітарні правила у школах

Мер Києва розповів про нові санітарні правила у школах

Усі комунальні навчальні заклади готові до роботи в нових умовах. Усі школи, за кошти міського бюджету, закупили дезінфікуючи засоби і засоби індивідуального захисту.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн пресконференції.

– Ми налаштовані розпочати навчальний рік із 1 вересня. Всі комунальні навчальні заклади готові до роботи в нових умовах. Усі школи, за кошти міського бюджету закупили дезінфікуючи засоби і засоби індивідуального захисту. На це зі спеціального фонду місто виділило понад 30 мільйонів гривень, – підкреслив Віталій Кличко.  

Він зазначив, що в кожній школі розроблений свій алгоритм переміщення дітей. Приміщення навчальних закладів будуть мінімум двічі на день обробляти дезінфекторами. Також на перервах, які подовжили в часі, будуть здійснювати провітрювання кабінетів. 

Зранку всі діти та вчителі будуть проходити обов’язковий температурний скринінг. Також педагоги, в обов’язковому порядку, мають опитувати дітей про їхнє самопочуття. 

– У столичних школах діятимуть заходи безпеки, що встановила міська влада. А в разі спалаху коронавірусу, вчителі та директори діятимуть відповідно до рекомендацій санітарних лікарів. Кожен директор, кожен вчитель отримав покрокову інструкцію, що потрібно робити в разі виявлення хворої дитини. Рішення ж про закриття навчального закладу або окремого класу на карантин будуть ухвалювати виключно санітарні лікарі. Також я звертаюся до батьків учнів: якщо ви зранку бачите, що у дитини є ознаки захворювання на ОРВІ, не відправляйте дитину в школу. Подумайте про її здоров’я та безпеку інших дітей! – наголосив Віталій Кличко.

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»