У столиці незабаром відкриють станцію трамвая на бульварі Кольцова

У столиці незабаром відкриють станцію трамвая на бульварі Кольцова

Масштабні роботи з реконструкції зупинки швидкісного трамвая «Бульвар Кольцова» добігають кінця. Вже незабаром можна буде користуватися оновленою зупинкою.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

За словами Густєлєва, на об’єкті збудовані дві підвищені платформи, які повністю пристосовані для людей із інвалідністю. Над платформами змонтовані металеві навіси і облаштовано їхнє освітлення за допомогою LED світильників. Прокладено зовнішні мережі електропостачання станції, кабельну каналізацію для влаштування системи відеонагляду, гучномовного сповіщення, інтернету та телефонізації. Вже змонтована турнікетна група, влаштовано інтерактивний пішохідний перехід через трамвайні колії, який реагує на наближення трамвайного потягу за допомогою світлових сигналів та допомагає зорієнтуватися пасажиру, коли наближається або відправляється потяг. Змонтовано огородження на платформі з LED підсвіткою, систему навігації, інформаційні табло, показники руху.

– На станції залишилося здійснити монтаж обладнання в серверній для облаштування системи відеонагляду, пожежної та охоронної сигналізації, провести пусконалагоджувані роботи турнікетної групи, встановити автомати E-ticket тощо. І незабаром кияни та гості столиці вже користуватимуться оновленою зупинкою швидкісного трамвая «Бульвар Кольцова», – зазначив Олександр Густєлєв.

Нагадаємо, що упродовж останніх років було проведено комплексну реконструкцію станцій швидкісного трамвая: «Гната Юри», «Польова», «Політехнічна», «Національний авіаційний університет», «Площа Перемоги», «Вул. Генерала Потапова».

Читайте також: «Для Києва розробили новий план окружної дороги».

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»