Мешканці Шевченківського району визначатимуть місця для «дзвіночків»

Мешканці Шевченківського району визначатимуть місця для «дзвіночків»

У столиці продовжується реалізація проєкту впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці! Наступний – Шевченківський район.

Про це повідомляє КП «Київкомунсервіс».

Мешканців Шевченківського району, які прагнуть сортувати сміття, запрошують активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення.

На основі цих звернень, спільно з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», будуть узгодженні місця встановлення. Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням.

ВАЖЛИВО

  • Контейнери будуть встановлюватися на прибудинкових територіях у житловому секторі, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».
  • При поданні звернення на встановлення контейнерів необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику розміром 4 х 2 метри, можливість заїзду спецавтотранспорту та думку кожного сусіда.
  • Варто звернути увагу, щоб поруч не знаходилися пункти прийому вторсировини, аби уникнути ситуацій із навмисним псуванням контейнерів та вилученням ресурсоцінних компонентів «мисливцями вторсировини», необхідно виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні.


Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м куб. та габаритні розміри (висота 1 570 мм, діаметр 1 730 мм), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер підіймається на висоту мінімум 6 метрів.
На кожному контейнері нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефон можна подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення.

Наразі в столиці встановлено 580 контейнерів даного типу (280 – для пластику, 281 – для скла, 19 – для паперу). Ознайомитись із переліком адрес та локацій зі встановленими контейнерами можливо на сайті підприємства за посиланням.

Нагадаємо, де у столиці сортують сміття.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»