Що нового у столичних кінотеатрах: фантастика та оскароносна Джуді

Що нового у столичних кінотеатрах: фантастика та оскароносна Джуді

Традиційно в четвер на великі екрани виходять нові фільми. Цього тижня – довгоочікувана прем'єра від Крістофера Нолана («Темний лицар», «Початок»), байопик про легендарну співачку Джуді Гарленд та добірка короткого метру.  

«Тенет»

Новий фільм режисера Крістофера Нолана. Озброєний єдиним словом – Тенет – головний герой бореться за виживання усього світу. Він подорожує оповитим сутінками світом міжнародного шпигунства з єдиною місією, яка розгорнеться за межами реального часу. Це не подорож крізь час. Це інверсія.

«Джуді»

«Золотий глобус» та «Оскар» за найкращу жіночу роль. Ще 10 нагород і 50 номінацій.
Зима 1968 року, леґенда шоу-бізнесу Джуді Ґарленд прибуває до Лондона, щоб п’ять тижнів грати в успішній виставі «Все місто говорить». Минуло 30 років, відколи вона стала всесвітньовідомою завдяки «Чарівнику країни Оз», але навіть якщо її голос і ослаб, його драматична потужність лише зросла. Поки вона готується до вистави, свариться з менеджерами, причаровує музикантів і згадує минуле з друзями та прихильниками, її дотепність і теплота підкорює глядача. Навіть її мрії про кохання не втрачають своєї сили, коли вона занурюється в шалений роман із Мікі Дінсом – її майбутнім п’ятим чоловіком. 

«Межі Майбутнього»


Людиноподібні роботи, подорожі в часі, додатки на телефоні, які допоможуть прочитати думки співрозмовника. Все це та багато іншого ви маєте змогу побачити в фантазіях авторів із різних куточків світу в програмі короткометражних фільмів «Межі Майбутнього».

Нагадаємо, «Молодість» настала у столиці: де подивитися кіно.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»