iPhone 12: чого чекати від наступного врожаю «яблук»

iPhone 12: чого чекати від наступного врожаю «яблук»

Шанувальники Apple розраховують, що новий iPhone як завжди з’явиться наприкінці вересня або на початку жовтня цього року. І хоча у мережі є багато чуток про те, що запланований реліз затримується, не будемо ставити десятирічну традицію під сумнів. 

Що приготував виробник поціновувачам «яблучних» девайсів, ми запитали у експертів інтернет-магазину електроніки та побутової техніки Stylus.

Скільки грошей відкладати

– Є ймовірність, що ціни на iPhone 12 будуть трохи нижчими у порівнянні з «одинадцяткою». Це гарна новина для тих, кому потрібен потужний гаджет за відносно доступну ціну. Орієнтовно, iphone 12 max буде коштувати близько 750 доларів. Та до старту продажу смартфонів точну ціну сказати ніхто не може, – зазначили представники магазину.  

Оновлення дизайну

Apple зазвичай оновлює дизайн смартфонів кожні 3 роки, тому час змінюватися. Три попередники: iPhone X, XS та iPhone 11 мають схожий дизайн, тож наступне покоління має бути оновленим. Аналітики вважають, що розробники використовують деякі елементи дизайну «четвірки». 

Звичайно, у мережі немає фото майбутнього айфона. Навіть магазини техніки використовують однакове типове зображення для всіх моделей «дванадцятки», що доступні за попереднім замовленням в офіційних дилерів Apple.

Є думки, що Apple надасть 12 серії нову рамку з менш закругленими краями. У цьому є сенс, адже новий iPad Pro має схожий вигляд, а з виходом наступного айфона пристрої створять певний тандем. 

Передня та задня частини будуть зі скла. Допускається, що з’явиться новий темно-синій колір корпусу.

– Швидше за все, Apple випускатиме чотири моделі iPhone 12. Буде базовий iPhone 12, Max з великим екраном, потужний iphone 12 pro та ще більший Pro Max, – припускають консультанти Stylus.

У деяких джерелах є дані, що розмір дисплея на iPhone 12 Pro Max сягатиме 6,7-дюймів. Вперше всі дисплеї отримують технологію OLED. Вона покращить глибину чорного кольору та буде менше впливати на термін акумулятора.

Що зміниться

В iPhone 12 буде встановлено новий процесор A-серії – Apple A14 Bionic. Швидше за все, зміниться обсяг оперативної пам'яті сторону збільшення – 4 та 6 Гб. Також очікують плавнішу та більш чуйну анімацію на дисплеях. 

IPad Pro вже оснащений рідкокристалічним дисплеєм ProMotion, тому не дивно, що цю технологію покладуть до основи нового смартфона.

Швидше за все, смартфони матимуть квадратний виступ камери, як в 11 серії. Планується вмонтувати більш просунутий стабілізатор для датчиків зображення, що допоможе при тремтінні рук, коли використовують ширококутний об'єктив.

Під час виробництва нових айфонів, швидше за все, будуть дотримуватися теперішньої політики щодо камери. Це означає, що базовий та iPhone Max матимуть подвійну камеру, а Pro та Pro Max – по три об’єктиви. Також, за чутками, всі чотири моделі iPhone 12 підтримуватимуть 5G. 

У коробці з новим iPhone 12 покупець може не знайти навушників. Apple стає на бік бездротового зв'язку. 

Можливо, стандартні білі навушники EarPods відійдуть на другий план, а ціни на бездротові AirPods впадуть, коли новий пристрій надійде у продаж. Побачимо.

Матеріал розміщений на правах реклами