Як оцінювати якість освіти в умовах карантину, обговорять у Києві

Як оцінювати якість освіти в умовах карантину, обговорять у Києві

Найактуальніші питання розбудови та функціонування системи забезпечення якості освіти обговорять у Києві під час зустрічі керівників шкіл. Через пандемію коронавірусу, зустріч відбудеться онлайн, 26 серпня.

– Внутрішня і зовнішня системи забезпечення якості освіти мають розбудовуватись на єдиних принципах і підходах. Формула якості освітньої діяльності має чотири складові: освітнє середовище, педагогічна діяльність, здобувачі освіти, управління, пояснюють в управлінні Державної служби якості освіти у м. Києві, які організовують зустріч.

Питання, що розглядатимуться: 

  • про систему забезпечення якості освіти в умовах загальнонаціонального карантину;
  • про внутрішню систему забезпечення якості освіти;
  • про інституційний аудит закладів загальної середньої освіти в умовах карантину;
  • про опитування щодо готовності закладів загальної середньої освіти до нового навчального року;
  • про методичний супровід, підготовку експертів для участі у проведенні інституційного аудиту;
  • права здобувачів освіти тощо.

Зокрема, про забезпечення якості освіти в умовах загальнонаціонального карантину доповідатиме Голова Державної Служби якості освіти України Руслан ГУРАК.

Про права учасників освітнього процесу, як мету і критично необхідну умову якісної освіти доповідатиме освітній омбудсмен України Сергій ГОРБАЧОВ.

Про управління ризиками в процесі забезпечення якості освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти розкаже завідувач кафедри ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Зоя РЯБОВА.

Про сприяння академічної доброчесності в контексті забезпечення якості освіти розповідатиме координатор Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні, Американської ради з міжнародної освіти Тарас ТИМОЧКО.

Початок: 10.00

Місце проведення: Платформа. Google meet.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»