Леви художнього музею у Києві збирають кошти на реставрацію, «гуляючи» містом

Леви художнього музею у Києві збирають кошти на реставрацію, «гуляючи» містом

Нещодавно в Національному художньому музеї стався надзвичайний випадок – обвал портика. Також реставрації потребують і леви-охоронці закладу. До благодійного збору коштів на цю справу в музеї підійшли креативно. Міжнародне рекламне агентство Leo Burnett Ukraine створило для левів сайт 2lions.org і допомагає їм заручитися підтримкою публіки у популярних соціальних мережах. 

– У нас прокинулися леви. Так-так, саме бетонні леви, які охороняють музей. Хоча їм вже 121 рік, вони розгорнули досить сучасну благодійну кампанію з порятунку музею, – повідомляють у музеї. – Довгі роки життя левів загартували їхній характер і виховали смак. Однак Київ вони люблять по-різному, і як би вони не були схожі, але у них є про що посперечатися, що обговорити, чим похвалитися один перед одним. Зустріти левів можна не тільки перед музеєм і в Інтернеті, але і на популярних міських подіях або навіть просто в їхніх улюблених кафе.

У цьому можна переконатися, підписавшись на їхні сторінки у Facebook: Лівий Лев та Правий Лев.

Для скульптур Лівого та Правого лева збирають 2,08 млн грн (1,04 млн грн на реставрацію одного лева). Усіх  охочих закликають долучитись до благодійної акції й допомогти столичному музею. 

Нагадаємо, одну з київських стін прикрасили портретом Петра Франка.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»