Віталій Кличко вручив 29-ти киянам нагороди до Дня Незалежності України

Віталій Кличко вручив 29-ти киянам нагороди до Дня Незалежності України

Мер Києва Віталій Кличко вручив 29-ти киянам державні нагороди та відзнаки Київського міського голови до Дня Незалежності України. Нагороди отримали найкращі вчителі, лікарі, артисти, художники, представники культури, працівники поліції, соціальної сфери і громадські активісти.

Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

-Напередодні визначних свят – Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України ми тут – в мерії – традиційно відзначаємо найкращих киян. Людей, які своєю працею, зусиллями і небайдужістю роблять наше місто кращим і успішнішим. Роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас на зрілість, мужність і толерантність. Чи думали ми колись, що нашим бійцям знову зі зброєю в руках доведеться захищати свою країну? Ми пам’ятаємо та глибоко шануємо тих, хто боровся за незалежність і суверенітет нашої держави. Хто поліг за Україну протягом усієї історії її державотворення. І з великою повагою та гордістю говоримо про тих, хто сьогодні захищає нашу країну на Сході, – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що за понад шість років війни проти агресії Росії на Сході нашої держави боролася 31 тисяча киян. Поклали своє життя 398 героїв.

-Всі ми прагнемо, щоб в Україні настав мир. І так обов’язково буде! Щоб Україна стала заможною європейською державою. І це залежить від активної позиції і від роботи кожного з нас. Бо саме ми з вами змінюємо сьогодні нашу столицю і нашу країну! Сьогодні мені приємно нагородити талановитих киян, які своєю працею роблять Київ красивішим, комфортнішим і успішнішим містом! Хочу привітати вас всіх із Днем Прапора та святом Незалежності і побажати миру, добра, успіхів і сил бути завжди найкращими! – наголосив Віталій Кличко.