Біля столичного Будинку кіно креативно розмалювали арку

Біля столичного Будинку кіно креативно розмалювали арку

Напередодні 49-го Міжнародного кінофестивалю "Молодість" презентували візуальне рішення в арці Будинку кіно, яке креативна агенція We Bad розробила для кінофестивалю.

We Bad використовують ілюстрацію як інструмент візуальної комунікації. В цьому випадку вони оформили арку та стіну,  яка веде до "серця" фестивалю - його офісу.

- Могли реалізувати все що хотіли.  Кіно – тема без кордонів. Ми розказали про це з іронією та любов'ю, роздумуючи на тему молодості і молодого кіно. Наша робота не дає відповідей. Навпаки, задає питання і пропонує можливість власної інтерпретації, - прокоментували учасники We Bad.

Розмальована арка вже стала популярним місцем для фотографування. 

Вже завтра фестиваль стартує  у столиці і триватиме до 30 серпня. Відкриє «Молодість» картина «Забуті» Дарії Онищенко про життя в окупованому бойовиками Луганську декількох людей, які зберегли проукраїнську позицію. На кінофестивалі покажуть близько 150 фільмів. Це конкурсна (студентський, короткометражний, повнометражний конкурси, Sunny Bunny, Teen Screen та національний) та позаконкурсна (Фестиваль фестивалів, Скандинавська панорама, Швейцарський акцент, FORMA, Століття та спеціальні події) програми, а також українські прем’єри.

Цьогоріч основними локаціями фестивалю стане кінотеатр «Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсних програм, зокрема українських прем'єр. У Будинку кіно пройде серія фестивальних показів, FEDORIV HUB – став майданчиком для проведення майстер-класів у межах «Майстерні талантів». Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, там пройдуть церемонії відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Sсreen», українські прем'єри та спеціальні події.

Детальніша інформація про програму, абонементи і квитки на сайті

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»