У столичному парку Шевченка покажуть кіно з нагоди свята

У столичному парку Шевченка покажуть кіно з нагоди свята

24 серпня 2020 року святкуватимемо 29-ту річницю нашої незалежності! У ці святкові дні ми згадуємо як тих, хто виборював суверенітет для держави у минулому, так і тих, хто захищає вітчизну зараз, на Донбасі. Звісно, всі ці події не могли не відбитись у нашому кіно. Спеціально до Дня Незалежності України у «Кіновернісажі просто неба» презентують особливу добірку фільмів - програму «Наша незалежність». До добірки увійшли стрічки про знакові події та від знакових особистостей української історії.


Програма показів:

21 серпня — «Позивний Бандерас», реж. Заза Буадзе
Сценаристи Артемій Кірсанов і Сергій Дзюба створили історію фільму на основі реального щоденника українського військового, що воював на Донбасі, до нього включені реальні історії часів АТО.

22 серпня — «U311 „Черкаси“», реж. Тимур Ященко
Ексклюзивний показ фестивальної версії стрічки. Цієї версії не було у прокаті, і наш кінотеатр дарує унікальну можливість долучитися до авторського погляду на події. Фільм представить знімальна група — режисер Тимур Ященко, актори Дмитро Сова та Євген Ламах, оператор Юрій Дунай.

23 серпня — «Червоний», реж. Заза Буадзе
Історичний фільм за романом Андрія Кокотюхи. За сюжетом, у радянському концтаборі зустрічаються два українці. Один — воїн УПА, а інший — радянський льотчик. Але цим двом різним людям доводиться об’єднатись.

24 серпня — «Кіборги», реж. Ахтем Сеітаблаєв
Фільм, який зібрав шалену касу 2017 року — понад 20 мільйонів гривень! Стрічка розповідає про героїчну оборону Донецького аеропорту й українських військових, яких за мужність противник прозвав «Кіборгами». Сценаристка Наталя Ворожбит писала сценарій на основі реальних історій оборонців ДАПу. Головні ролі зіграли В’ячеслав Довженко, Роман Ясиновський, Макар Тихомиров, Костянтин Темляк, Віктор Жданов тощо.

25 серпня — «Брати по зброї», реж. Сергій Лисенко (документальний)
Короткі історії з російсько-української війни, зібрані трьома волонтерами, які понад чотири роки їздять по всій лінії фронту з гуманітарними вантажами.
«Миколаїв. Як це було», реж. Жанна Максименко-Довгич (документальний)
Картина охоплює буремні події 2013–2014 рр. Усі ми знаємо, що відбувалось у Києві та на Донбасі. А от що було на півдні країни? І як вдалося відстояти Миколаївщину від вирію проросійських протестів?

26 серпня — «Гамер», реж. Олег Сенцов
Дебютна картина Олега Сенцова 2011 року, що розповідає про молодого хлопця, чия єдина пристрасть — комп'ютерні ігри. Олег саме планував свій другий фільм «Носоріг», коли його було заарештовано та незаконно запроторено до російської в'язниці. Лише минулого року Сенцов вийшов на волю і повернувся на батьківщину! І якраз зараз готується до зйомок «Носорогу».
Режисер представить фільм особисто.

27 серпня — «Наші котики», реж. Володимир Тихий
Повна назва фільму — «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану».
Самі автори кажуть, що це «патріотична неполіткоректна комедія», що розповідає про українських військових. Головні ролі зіграли Дмитро Хом'як, Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Віра Климковецька.

Початок щодня о 21:00.
Вхід вільний 

Нагадаємо, як у Києві відзначать День Державного Прапора та 29-у річницю незалежності України

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»