Метро на Виноградар: нові фото з будівництва столичної підземки

Метро на Виноградар: нові фото з будівництва столичної підземки

Підприємство «Київметробуд» показало світлини того, на якому етапі зараз будівництво метро на Виноградар.

Так, на майданчику 212 (станція «Проспект Правди») розпочато будівництво «стіни в ґрунті» для майбутнього огородження котловану на період будівництва.

-Наразі роботи виконуються над майбутніми оборотними тупиками та пунктом технічного обслуговування поїздів, - пояснюють у метробуді.

Також тривають роботи з розкриття котловану між ділянкою двоярусних тунелів та камерою з’їзду майбутнього відгалуження в напрямку станцій «Виноградар» і «Маршала Гречка». Ці дві станції входять у другу чергу будівництва проєкту метро убік житлового масиву Виноградар.

Для того, щоб у майбутньому можна було приєднати цю ділянку до лінії метрополітену, зараз збудують примикання з камерами з’їзду та ділянкою тунелю завдовжки майже 100 м.

На першому етапі буде побудовано дві станції: «Мостицька» та «Проспект Правди». Довжина нової ділянки лінії становить 3,7 км. Роботи з будівництва тунелів виконуються як відкритим, так і закритим способом. Обидві станції заплановані мілкого закладення. 

Нагадаємо, що відкриття двох нових станцій метро на Виноградар – «Мостицької» та «Проспект Правди» – заплановане на грудень 2021 року.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»