Конструктори LEGO – іграшки з позитивною історією та корисними особливостями

Конструктори LEGO – іграшки з позитивною історією та корисними особливостями

Збирати конструктори LEGO люблять діти та дорослі. Сьогодні ця марка є найвідомішою у своєму сегменті ринку. Причин її популярності досить багато, тому в цій статті ми розглянемо ті, що на нашу думку, стали пріоритетними в становленні та динамічному розвитку компанії:

  • Правильна мотивація. Важливим аспектом є відповідність пропонованої продукції вимогам, які батьки пред'являють до іграшок. Зазвичай, це гарантована безпека, цікава тематика та якісне виконання. Але за статистичними даними в Україні змінився пріоритетний привід для здійснення подібної покупки. Дорослі називають кілька мотивів – подарунок до свята, прагнення заохотити, бажання малюка, спонтанний вибір, але більшість батьків на перше місце ставлять прагнення розвинути дитину в різних сферах. Подібна тенденція спостерігається й в інших європейських країнах. Саме конструювання сприяє формуванню корисних якостей і навичок. Наприклад, логічне мислення. цілеспрямованість, уважність, вміння діяти в рамках встановлених правил і докладати зусилля для отримання заданого результату.

  • Успішна історія. Корпоративна легенда – це історія про те, як Оле Кірк Крістіансен, який був 10-ою дитиною в бідній родині, вже в 14 років освоїв теслярське ремесло й почав виготовляти прості дерев'яні вироби. Потім він заснував власну фірму з виготовлення меблів, а в 1947 році почав виробляти дитячі іграшки із пластику. Однак, конструктори, що почала виготовляти компанія Оле Кірка не були розроблені самим засновником фірми, бо вони базувалися на винаході англійського підприємця Хіларі Фішера Пейджа, який мав власну компанію Kiddicraft. Пейдж не тільки першим виготовив цеглинки, які згодом використовувалися у наборах ЛЕГО, але й запатентував їх. Ці деталі випадково потрапили до Крістіансена. У Великобританії в 1947 році він замовив ​​формувальну машину, а до неї як еталонні вироби, додали пластикові цеглинки Пейджа. Саме вони застосовувалися в наборах ЛЕГО аж до початку 50-х. Подібні дії могли стати приводом для міжнародного скандалу, але конфлікту не було. Компанія стверджує, що з винахідником була досягнута певна домовленість. До сих пір точно не відомо чи знав про це сам Пейдж, оскільки документальні підтвердження відсутні.

  • Основні серії та особливості формування наборів. В каталозі LEGO представлені комплекти різної тематики, наприклад, супергерої та роботи, транспорт, міські історії, тварини. Кожен варіант має певну вікову аудиторію. Запуск нових серій часто починається з їх попереднього тестування покупцями. Спочатку в рамках вже наявної лінійки запускаються новинки у лімітованій кількості. Після вивчення попиту пропонований напрямок стає самостійним.

Отже, конструктори LEGO входять у найпопулярнішу категорію дитячих іграшок, відрізняються бездоганною якістю виконання й оригінальною тематикою наборів, а компанія-виробник успішно справляється з кризовими ситуаціями та зберігає бездоганну репутацію упродовж багатьох десятиліть.

Матеріал розміщено на правах реклами