Yves Saint Laurent відмовився слідувати модному календарю через коронавірус

Yves Saint Laurent відмовився слідувати модному календарю через коронавірус

Yves Saint Laurent не братиме участі в жодних модних шоу протягом цього року. У своїй заяві, оприлюдненій перед Паризьким тижнем моди, бренд повідомив про намір зупинити показ колекцій протягом 2020 року.

У своїй заяві бренд класу люкс зазначив: "Усвідомлюючи сучасні обставини та хвилі радикальних змін, Yves Saint Laurent вирішив взяти під контроль свій темп та змінити свій графік. Така позиція припускає, що будинок моди планує випускати свої колекції за натхненням дизайнерів. 

Креативний директор Yves Saint Laurent Ентоні Ваккарелло пояснив, що спалах Covid-19 змінив плани бренду на календарний рік моди. «Ми роками чекали на зміни та зрозуміли, що час прийшов. Зараз немає вагомих причин слідкувати за календарем, розробленим десятки років тому, коли все було зовсім по-іншому» - сказав він. «Я не хочу поспішати з колекцією лише тому, що є термін. У цьому сезоні я хочу представити колекцію, коли буду готовим її показати».

Пан Ваккарелло описав «насильницький вплив» спалаху коронавірусу, заявивши, що він змусив всіх раптово і повністю змінити свої звички, поведінку та взаємодію з іншими.

Рішення компанії відійти від заздалегідь визначеного календаря випливає з прагнення визнати важливість змін. Виконавчий директор модного будинку Франческа Белеттіні додала, що залишатися в організації, де ніхто не знає, що робити і як все буде далі — це ще більша невизначеність. «В цих умовах нам стало зрозуміло, що творчість не може бути прикута до заданого розкладу, а повинна вільно виражати себе у формі, місці та часі. Прийнявши це рішення, ми вважаємо важливим донести свої наміри. Як ми бачили з того, як цю кризу подолали в різних місцях світу, підхід «чекай і подивись» виявився менш успішним, ніж сильні та чіткі рішення та правила, що встановлюються з самого початку».

Рада директорів Французької федерації високої моди, прет-а-порте та модних дизайнерів також скасувала Паризький тиждень моди для чоловіків, який повинен був відбутися з 23 червня по 28 червня, і Паризький тиждень високої моди, який мав відбутися з 5 по 9 липня. Їх представники заявили, що федерація активно працює над пошуком можливих альтернатив. Варто зазначити, що Паризький тиждень моди для жінок наразі все ще планується та має відбутись з 28 вересня по 6 жовтня цього року.

Варто зазначити, що Український тиждень моди відбувся в з 5 по 9 лютого на Мистецькому Арсеналі. Новин щодо наступних подій у модній індустрії в Україні доки не оприлюднено.

Незважаючи на зміни у політиці компанії, Yves Saint Laurent продовжує випускати якісну косметику преміумкласу. В Україні її можна замовити  мультирегіональному інтернет-магазині MAKEUP за цим посиланням https://makeup.com.ua/ua/brand/23877/ та отримати безкоштовну доставку.

Матеріал розміщений на правах реклами