У столиці готові приймати пацієнтів хворих на COVID-19 лікарні другої хвилі

У столиці готові приймати пацієнтів хворих на COVID-19 лікарні другої хвилі

У столиці продовжує зростати кількість хворих на ковід. У лікарнях столиці перебувають сьогодні 499 хворих на коронавірус. 92 пацієнти - у важкому стані, 8 – під апаратами ШВЛ.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн пресконференції.

-У нас збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації. Сьогодні в стаціонарах медзакладів столиці перебувають 499 хворих на COVID-19. У тому числі 18 дітей. 92 пацієнти - у важкому стані. 8 – під апаратами ШВЛ. Із підозрою на коронавірус в лікарнях - 51 киян. А хворих на пневмонію тільки минулої доби госпіталізували 99. Всього у лікарнях таких пацієнтів - майже 700, - зазначив Кличко.

За словами мера, на сьогодні лікарні першої хвилі фактично функціонують як інфекційні госпіталі. Готові вже приймати хворих на COVID-19 і лікарні другої хвилі. Вони забезпечені медикаментами, мають все необхідне для лікування таких пацієнтів обладнання.

-Місто оперативно ухвалює необхідні рішення відповідно до епідеміологічної ситуації. Але хочу наголосити: чи упередимо стрімке розповсюдження вірусу, щоб зберегти здоров'я людей і не повернутися до суворих обмежень, – залежить від кожного з нас. Елементарні правила мають стати звичкою. Бо ми, на жаль, живемо в новій реальності. Не тільки Україна. Не складно користуватися захисною маскою, часто мити руки та обробляти їх антисептиком. Дотримуватися соціальної дистанції. Пам'ятайте про це! - наголосив Віталій Кличко.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»