Сьогодні у Києві оголосили жовтий рівень небезпечності

Сьогодні у Києві оголосили жовтий рівень небезпечності

 21 серпня, у Києві очікується вдень гроза (I рівень небезпечності, жовтий). Про це попередили в Українському гідрометцентрі.

Синоптики прогнозують хмарність, дощ, температуру вночі 17-19°, вдень – 25-27°.

Фахівці нагадують, що під час грози слід вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени, зачинити всі вікна, не підходити до вікон, не братися за металеві вхідні двері.

На природі слід спуститися в низину, відійти від поодиноко стоячих дерев (стовпів, вишок), відійти подалі від водойм, на відкритій місцевості сховатися у ямку (рів), а групі людей слід розташуватися поодинці, зняти із себе металеві речі та покласти окремо від себе, якщо є гумові або поліетиленові речі, то ними можна вкритися (підкласти під себе), у лісі слід сховатися під невисокими деревами або в кущах.

Під час грози не можна: ховатися під дуже високими деревами, сидіти на галявинах, ховатися під скелями, купатися, йти на відкритій місцевості в мокрому одязі або щільною групою.

Управління з питань цивільного захисту КМДА рекомендує при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»