Оригінальні речі для гардеробу, які ви проігнорували

Оригінальні речі для гардеробу, які ви проігнорували

У сучасній насиченості ринку одягу, взуття та аксесуарів не вистачає лише одного – індивідуальності. Всі речі мають якісь спільні риси, кольорові гамми, дизайн тощо. Але, якщо звернутися до магазину тактичного та туристичного одягу, взуття та спорядження https://militarka.com.ua, то з подивом можна побачити, що асортимент насичений продукцією, яка кардинально відрізняється від пропонованого ширпотребу. Причому подібний стиль одягу давно популярний на заході, а в нашій країні він досі не набув поширення.

Тактичний одяг – просто, стильно, функціонально

Річ у тім, що військторги сьогодні пропонують не лише суто армійську форму, а й такий напрям одягу як тактичний. Його головна відмінність – непомітний дизайн, але з високою функціональністю. Зовнішній вигляд всієї продукції – це славнозвісні стилі мілітарі, кежуал, стріт, що були переосмислені відповідно до оперативних  умов використання.

Основними рисами такого одягу можна назвати наступні:

 • зручність у повсякденному носінні;
 • практичність;
 • переважні однотонні забарвлення;
 • розширений функціонал;
 • якісні та практичні матеріали.

Чого варті лише куртки soft shell та їхні гібридні моделі, що поєднують пуховик та мембрану, тактичні брюки або джоггери, кросівки, черевики, парки, худі тощо. Асортимент вражає, а зручність та індивідуальність вже оцінили й багато українських політиків, на яких часто можна побачити ті чи інші речі тактичного типу.

Що такого особливого придбати в Мілітарці?

Будь-який елемент гардеробу, який потрібен для конкретного сезону. Асортимент торгової марки дозволяє знайти й досить унікальні моделі.

 1. Куртки та брюки М-65 – американська класика, але виготовлені за мембранною технологією soft shell, що робить їх досить зручними для демісезонну чи туристичних походів Карпатами.
 2. Джоггери – колись спортивні штани для бігу, а сьогодні стильний варіант одягу з тактичним функціоналом.
 3. Кросівки для спортивних тренувань, повсякденного носіння, активного відпочинку.
 4. Гібридні куртки, парки, кофти-худі.
 5. Повний спектр головних уборів: бейсболок, мазепинок, флісових шапок тощо.
 6. Аксесуари у вигляді сумок, рюкзаків, годинників, окулярів.

І це лише мала частина того одягу, що може стати дійсно індивідуальним для кожного. Причому варто знати й те, що матеріали з якого виготовляють тактичні речі, це не ті, що застосовують зазвичай в легкій промисловості. Вони володіють запасом міцності та зносостійкості, що відповідають військовим вимогам.

А обрати речі для себе досить просто, варто лише завітати на сторінку інтернет-магазину «Мілітарка» чи до одного із них в столиці, де й сформувати свій оригінальний стиль гардеробу на кожен день.

Матеріал розміщено на правах реклами