У Софії Київській стартував фестиваль високого мистецтва

У Софії Київській стартував фестиваль високого мистецтва

З 20 по 25 серпня у столиці відбудеться третій фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2020 під девізом «Життя триває!». Традиційно Bouquet Kyiv Stage збере шанувальників музики, літератури, візуального мистецтва і театру в саду «Софії Київської».

– Сьогодні Букет – це міський фестиваль. А місто – це не лише архітектурний ландшафт, це, передусім, люди. Саме люди роблять місце таким, яким воно є. Саме люди наповнюють його. Тому надзвичайно важливо говорити про людей, які впливають на простір, змінюють простір і нас у ньому. Взаємозв'язок міста і людей – про це ми хочемо говорити цього року. Саме тому обрали фокус-темою цьогорічного фестивалю «Місто майстрів», – пояснює співорганізаторка фестивалю Ірина Буданська.

Ця тема, розповідають організатори, спонукає до знайомства із талановитими людьми, тими, кого ми вже знаємо, і тими, кого можливо для себе відкриємо. Мовою музики: класичною, сучасною академічною, джазовою та експериментальною, цього року буде розкрито імена видатних майстрів: композиторів, педагогів, диригентів, виконавців.

Третій Bouquet обіцяє стати фестивалем прем'єр. Театральний напрям буде представлено театрально-музичною виставою «Бабин Яр». Візуальна програма – це художні виставки з фокусом на період шістдесятників, а також проєктами, що поєднують візуальне мистецтво з новітніми технологіями. Також пройдуть бесіди під ясенем – глибокі розмови й цікаві дискусії, в літературній програмі поговорять з письменниками й інтелектуалами, видавцями і перекладачами про взаємодію людини та міста. Ключовою подією стане поетичний марафон. Програма для дітей складається з театралізованих постановок, творчих майстер-класів та освітніх інтерактивів. Охоплює інтереси від немовлят до підлітків.

Загалом заплановано близько 40 подій, частина з яких буде транслюватися онлайн.

З метою запобігання поширення COVID-19, під час фестивалю організатори дотримуватимуться усіх рекомендацій МОЗ та правил, впроваджених Кабінетом міністрів України, Київською міською радою про проведення культурно-масових заходів під час карантину. Є чіткі правила відвідування фестивалю. Це обов’язковий масковий режим, 
температурний скринінг, обмеження кількості перебування гостей на події, тільки сидячі місця і соціальна дистанція. Тому обираючи подію, радимо попередньо зареєструватися.

Вхід на фестиваль за квитком до Софії Київської (100 грн), абонемент на всі дні – 500 грн.

ПРОГРАМА НА СЬОГОДНІ

Повну програму шукайте на сайті фестивалю.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»