Вікенд до Дня Незалежності: де відпочити киянам

Вікенд до  Дня Незалежності: де відпочити киянам

До українців наближається одне з важливих національних свят – День Незалежності, а з ним і три вихідні. Тож це чудова можливість влаштувати мінівідпустку та поїхати кудись відпочити за межі Києва.

Журналісти «Вечірнього Києва» розкажуть про місця, де можна безпечно відпочити під час свята та отримати море позитивних вражень.

Магія води: озера поблизу Києва

У 25-ти хвилинах на автомобілі від Києва, поруч із хвойними лісами, знаходяться унікальні Голубі озера. Так їх називають, бо вода там напрочуд чиста і має блакитний відтінок, через що і приваблює до себе туристів.

Також у цих водоймах ніколи не застоюється вода, тому що підживлюється підземними джерелами. Ідеальний варіант для відпочинку з родиною.

На пляжі є альтанки, кальян-зони, кафе, ресторани, туалети, переодягальні, мангал-зони, місце для волейболу, футболу. Словом, все, що забажаєте. Через дорогу від пляжу знаходяться готелі, де можна залишитися на потрібний для вас час.

•  Дістатися цього місця зручно як і громадським транспортом так на власному авто.

З автовокзалу, що розташований поруч зі станцією метро «Видубичі», з платформи № 23 курсує маршрутка № 309. Їхати 9 зупинок, ваша так і називається – «Голубі озера». Потім треба перейти дорогу на протилежний бік. Від зупинки до пляжу йти 3 хвилини.

•  Для тих, хто має власне авто, залишаємо координати: 50°14'52.8"N 30°33'45.4"E.

Романтичний кемпінг у Коростишеві

Коростишівський кар'єр, що на Житомирщині, – справжній природний рай.

Місце, де можна побути на самоті з природою, насолодитися свіжим повітрям, співом птахів та неймовірними пейзажами. Скелі, висотою понад 10 метрів, прозоре озеро глибиною близько 20 метрів та оповиті хвойними деревами береги не залишать вас байдужими.

До слова, високі скелі Коростишівського кар'єру популярні й серед екстремалів: сюди з’їжджаються учні альпіністських шкіл і досвідчені скелелази з усіх куточків України та навіть з-за кордону.

Якщо ви полюбляєте пікніки, відпочинок у палатках, – Коростишівські краєвиди саме для вас.

Як доїхати з Києва до Коростишева

На машині дістатися до Коростишева дуже просто. Виїжджаєте з Києва по Житомирській трасі та приблизно 105 км їдете прямо до Коростишева.

Координати: 50.323406, 29.079604.

Дівич-Гора

В селі Трипілля, Київської області ви відкриєте для себе місце з чаруючим краєвидом на Дніпром, яке має назву «Дівич-гора».

Езотерики вважають це місце дуже сильним енергетично. Ходять чутки, що тут влаштовували шабаші відьми, а також на цьому місці було святилище древнього жіночого божества. Тому «Дівич-гору» називають місцем сили. Окрім того, тут також можна відвідати музей, який розташований поруч.

Дістатися цього місця можна на машині, їхати близько години.

Координати: 50.1282, 30.7605.