Київські вчені передбачили зростання кількості хворих на коронавірус

Київські вчені передбачили зростання кількості хворих на коронавірус

Науковці спрогнозували для Києва поширення пандемії з 120 – 230 новими інфікованими на день. Такі результати короткострокового прогнозованого моделювання на 17.08.20 – 21.08.20.

Про це повідомили в пресслужбі КПІ.

– Як свідчить дослідження, поширення коронавірусної хвороби в Україні набуває зростаючого й затяжного характеру. Кількість щоденно виявлених нових хворих у другій половині серпня може коливатися в діапазоні 1 200 – 2 200 осіб на день – за оптимістичним сценарієм і 1 300 – 2 800 – за песимістичним. Для міста Києва, спостерігаємо аналогічний характер поширення пандемії з 120 – 230 новими інфікованими на день, зазначають науковці.

Нагадаємо, прогноз на 12–16 серпня передбачав, що у столиці виявлятимуть 100 – 180 нових інфікованих на день.

Нагадаємо, команда проєкту «ФОРСАЙТ COVID-19» Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку при КПІ ім. Ігоря Сікорського постійно оприлюднює результати моделювання кількості хворих на COVID-19 в Україні та м. Києві.

До слова, мер столиці Віталій Кличко щодня інформує киян про кількість хворих і просить бути обережними, дотримуватися елементарних правил безпеки. Бо тільки  так ми зможемо упередити стрімке розповсюдження вірусу і уникнути повернення до суворих обмежень.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»