Молодий театр відкриває сезон вуличним перформансом

Молодий театр відкриває сезон вуличним перформансом

18 серпня відбудеться відкриття 42-го театрального сезону в Молодому театрі.

Цього дня на глядачів чекає дві вистави: «Горе з розуму» за Грибоєдовим та «Вона жила в Парижі» за Горовіцем.
Перед показами, о 18:30, театр готує сюрприз – вуличний перфоманс. 

А вже 20 вересня відбудеться перша прем'єра нового сезону «Ліки для Ліки». Вистава створена за однойменною п'єсою Костянтина Мельникова – учасника курсу «Майстерня Молодого. Драматург» (2018-2019). Мета цього курсу – поява творів від сучасних авторів та ознайомлення всіх бажаючих – глядачів та фахівців з новими п’єсами.

Про що вистава

Неприйняття себе, нерозуміння власних емоцій, страх.
Що коїться з жінкою, яку зрадив чоловік та найкраща подруга? Вона боїться, вона не може опанувати свою злість. Якщо не наважується вбити себе, бо несила жити, то найкращий вихід – кинути все, втекти, нікого не бачити та почати все спочатку. Все що їй зараз потрібно – сигарета та ще одна доза. А він лізе зі своєю мораллю, бажає їй добра. Він же знаний психолог. Але їй так хочеться сховатися від усіх. Проте, життя завжди вносить свої корективи. І вже дуже скоро прийде час зізнатися у слабкостях і жити далі.

Правила відвідування театру в мовах карантину:

  • Глядачі мають перебувати в респіраторах або захисних масках, що покривають рот та ніс, протягом всього часу відвідування театру.
  • Перед квитковим контролем глядачі мають пройти температурний скринінг. Відвідувачі з температурою тіла вище 37,2° або з ознаками респіраторного захворювання на виставу не допускатимуться.
  • Усі працівники театру, які обслуговують відвідувачів, працюють у захисних масках та рукавичках, за виключенням артистів.

Нагадаємо, до 20-річчя відтворення Успенського собору в Києві відкриють виставку з врятованими речами.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»