Як мужики на фесті розважалися

Як мужики на фесті розважалися

Забагато чоловічих розваг не буває. Це довів фестиваль «Мужик Fest», який 19 вересня відбувся на території колишньої ВДНГ. А точніше – відгримів, відлунав і відзначився. Адже такого дива столичні чоловіки та й гості міста без перебільшення не бачили ще ніколи. На фестивалі дорослі чолов’яги вмить перетворювалися на дітей, а малюки чоловічої статі почувалися солідними, долучившись до великої спільноти мужиків. 

Щойно побачивши радіокеровані вертольоти, машинки й hot wheels, представники цього товариства щасливо посміхалися: нарешті вони відірвуться сповна! І жодна мама, а тим паче жінка не галасуватиме: «Ти б краще пилососа в руки взяв!». 

Кияни Семен Петрович та Олег Борисович давно працюють разом, звикли й дозвілля почасти проводити один з одним. Кореспондентам «Вечірки» чоловіки зізналися, що заради ігрових приставок навіть уроки у школі колись прогулювали. Ці забавки донині захоплюють їхню уяву, попри, здавалося б, недитячий вік. 
А от молодики Віталій Бровко й Василь Каплун, котрі приїхали на чоловічий фестиваль з Фастова, просто прикипіли до виставки мотоциклів, спорткарів та елітних авто. Осідлати такого сталевого коня – їхня давня мрія, але поки що вони можуть тільки помилуватися їхнім блиском. Та хлопці все одно задоволені. 

- У нас такої уваги чоловікам не приділяють, – констатує Віталій. 

Чимало глядачів зібрали й лицарські бої в обладунках. Тут бились і справжні вмільці, і ті, хто з дитинства уявляв себе з мечем у руках та в лицарській амуніції. Чоловіки підвищували рівень адреналіну в крові також стрільбою з лука, арбалета та навіть киданням ножів і сокир. 
Азартна й смілива молодь віддавала перевагу сучасним видам спорту: слеклайну та стрибкам на джамперах, а дехто з ентузіазмом гамселив боксерську грушу або піднімав гирі. 

Були помічені на чоловічому святі й жінки. Але вони лише прикрашали своєю неземною красою події «Мужик Fest» – танцювали на жердині, з’являлися в еротичному вбранні в різних куточках фестивального дійства та супроводжували своїх чоловіків, а головне – мовчали. Навіть тоді, коли коханий замовляв собі третій кухоль пива й четверту піцу. Бо хто, як не жінка, добре знає, що чоловіка насамперед потрібно добре нагодувати, а вже потім фотографуватися з ним біля модної автівки. 

Фото Павла Пащенка