Де у Києві покататися на велосипеді: цікаві маршрути та мальовничі місця

Де у Києві покататися на велосипеді: цікаві маршрути та мальовничі місця

«Куди поділися два місяці літа?!» – звичайна реакція людини, яка будувала грандіозні плани на літній відпочинок, проте так і не знайшла на це час та «загрузла» в роботі.

Тож, поки літо не добігло кінця, журналісти «Вечірнього Києва» пропонують провести час не тільки весело, а й корисно для здоров’я, а саме – влаштувати велопрогулянку.

Ми поспілкувалися з киянкою Марією, яка обожнює прогулянки на велосипеді й дізналися, які локації на її думку безпечні та вдалі для прогулянок з родиною.

– На велосипеді катаюся ледь не змалечку. Мої рідні та друзі, усі полюбляють такий спортивний відпочинок. Одними з найулюбленіших є ВДНГ, Голосіївський парк та Труханів острів, – розповідає Марія.

ВДНГ

– Зазвичай я катаюся на власному велосипеді, проте буває й таке, що ідея десь покататися на велосипеді приходить раптово. На ВДНГ завжди можна взяти велосипед на прокат. Велика територія, яка переходить у ліс та безліч асфальтованих доріжок поміж галявин і фонтанів, дозволяють обрати маршрут за бажанням, – коментує Марія.

На ВДНГ працює одразу кілька пунктів велопрокату, що розташовані біля входу на територію експоцентру.

Графік роботи: будні – 10:00-20:00, вихідні – 09:00-20:00.
Ціна: від 100 грн/год залежно від пункту прокату + застава.
Детальніше ви можете дізнатися за тел.: 050-388-27-26.

Голосіївський парк

Марія акцентує увагу на Голосіївському парку. Звертаючи увагу на те, що це місце може сподобатися велосипедистам, які полюбляють екстрим.

– Мальовничі алеї, ставки, де можна помилуватися лебедями, – це все Голосіївський парк. Однак любителям екстриму тут теж має сподобатися через нерівність ландшафту, – зазначила Марія.

Адреса велопрокату: просп. Голосіївський, 84.
Ціна: від 100 грн/год.
Детальніше ви можете дізнатися за тел.: 095-227-00-00.

Труханів острів

Труханів острів – прекрасний вибір для активного відпочинку на вихідних. Доріжки тут є як асфальтовані, так і ґрунтові, тож однаково зручно буде новачкам та професіоналам.

– Переїхавши пішохідний міст, зупиніться на пару хвилин та оцінуйте контраст між жвавим гомоном однієї частини міста та заспокійливою тишею іншої, – розповідає Марія.

Адреса велопрокату: пішохідний міст на Труханів острів, Набережне Шосе.
Ціна: від 100 грн/год.
Детальніше ви можете дізнатися за тел.: 067-352-72-63.