Школярі Києва з'явилися на рекламних бордах

Школярі Києва з'явилися на рекламних бордах

У серпні, за розпорядженням Київського міського голови Віталія Кличка, в Києві стартував соціальний проєкт «Інтелект молоді – Києву!», у якому взяли участь 18 вихованців Київської Малої академії наук – переможці міжнародних і всеукраїнських конкурсів науково-технічної творчості. Його головна ідея – формування суспільної думки щодо важливості позашкільної освіти, творчого та наукового розвитку учнівської молоді.

– Цьогоріч вперше замість обличь політиків на носіях зовнішньої реклами та в метрополітені Києва у рамках соціального проєкту розміщено світлини учнівської молоді столиці – майбутньої наукової еліти нашої країни, – повідомив виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

На 7 станціях метро вже розміщено 34 плакати, а 10 сітілайтів – на центральних вулицях і площах Києва. Тепер кияни та гості столиці зможуть познайомитись із учнівською молоддю міста, яка має досягнення у науковій сфері. Вони із тих, хто прославляє Київ своїми винаходами, дослідженнями, розробками та досягненнями на теренах України і за кордоном.

Нагадаємо, у Києві облаштували переходи для особливих людей.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»