На Куражі у столиці поєднали добрі справи та розваги

На Куражі у столиці поєднали добрі справи та розваги

Цими вихідними на ВДНГ проходить традиційна щомісячна благодійна київська барахолка «Кураж» під назвою "КУРАЖ NOT ONLY JAZZ. Її головна місія - благодійність. До звичних напрямів (соціалізація дітей та дорослих з інвалідністю) додалися допомога бездомним та  людям, що потрапили у важкі життєві обставини. Саме на проєкти, які розв'язують ці питання, спрямовують виручені на барахолці кошти.

Головним майданчиком власне є сама барахолка, яка розмістилася на двох локаціях. Це великий амбар із різним вінтажем та других поверх павільйону, де поруч з старими речами продають і нові. На вінтаж ціни стартують від 50 грн. 

На Куражі впевнені, що робити добро можна весело. Тому барахолка є повноцінним фестивалем з музичною програмою, лекторієм, майстеркласами. Наприклад, тут можна зробити макіяж або спробувати пограти на ударних.  

В музичній зоні влаштовують концерти та вечірки від українських діджеїв. Працює фудкорт з вуличною їжею, спортмайданчик. Також на території розміщено чимало яскравих фотозон.  

Одним з головних принципів Куражу є інклюзивність, тому тут раді всім: родинам з маленькими дітьми, людям з інвалідністю та власникам домашніх тварин. До речі, тут також можна зробити ще одну добру справу - обрати і взяти собі додому котика.

Коли: 16 серпня до 23.59
Де: 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова, 1.
Вартість квитка:  150 грнДітям до 12 років, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій, вагітним й іменинникам безкоштовно.

Нагадаємо, 11 культурних подій в Києві: Молодість, Букет і Відкрита ніч

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»