До Києва по Дніпру припливуть 300 тонн херсонських кавунів

До Києва по Дніпру припливуть 300 тонн херсонських кавунів

Вже завтра на вантажному причалі філії «Голопристанська» розпочнеться завантаження близько 300 тоннами стиглих і смачних херсонських кавунів, зібраних з полів місцевих господарств. На цей рейс цілий рік очікували любителі кавунів у Києві.

На Київщині уже наступного тижня кавуни вивантажать на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» у Переяславі та доставлять до торгових мереж, а судно завантажать зерном. Солодкі ягоди з Півдня України можна буде придбати в торгових точках мережі «Сільпо» «Fozzy Group».

– Четвертий рік поспіль «НІБУЛОН» власним флотом відправляє смачні херсонські кавуни до столиці, уточнюють у компанії. – У закритому судні водним шляхом, на якому немає ям та вибоїн, обережно і чітко за графіком «НІБУЛОН» доставляє неушкоджений товар у порт призначення. Там так само піддони з контейнерами розвантажують краном і відразу завантажують у рефрижератори. За декілька годин ці кавуни вже в торговельному залі радують покупців. Такий шлях доставки овочів і фруктів із півдня України на північ значно зменшує їх втрати і допомагає в розширенні ринків збуту сезонної продукції. Коли кавуни вантажаться насипом, 10-13 % продукції зазнає механічних пошкоджень, не витримуються стандарти пакування та транспортування

Варто зазначити, що навіть завдяки лише одному такому порівняно невеликому за обсягом рейсу компанія «НІБУЛОН» знімає з автошляхів країни 15 вантажівок. Кавуни прийдуть до Києва цілими, а автошляхи будуть збережені.

Фото «НІБУЛОН»

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»