У Києві безкоштовно показують кіно просто неба

У Києві безкоштовно показують кіно просто неба

Влітку кияни мають чудову нагоду насолоджуватися переглядом фільмів на відкритому просторі, адже в Києві працюють декілька безкоштовних кіномайданчиків. 

«Кіновернісаж просто неба». Літній кінотеатр під Шевченком


Добірка коротких метрів «MyStreetFilmsUkraine» від фестивалю кіно та урбаністики «86».

Фільми про наше місто Київ, прифронтовий Лісічанск на Луганщині та Маріуполь на Донеччині, що розташований на березі Азовського моря, має два металургійних заводи та лінію фронту у двох десятках кілометрів від себе.

Коли: 14 серпня о 21:00.
Де: парк Шевченка.

Кіно від АртБратислави

 «Трубач»


Український повнометражний сімейний, дитячий, комедійний мюзикл відзнятий режисером Анатолієм Матешком у 2014 році. 
Розповідає про юного трубача дитячого естрадно-духового оркестру Миколу Шевченка. Він не тільки талановито грає, але і пише власну музику, привертаючи увагу всесвітньо відомого музиканта Юджина Гайсина, який гастролює в місті. Це абсолютно київська історія про суперництво двох дитячих оркестрів. Все як у дорослих – кохання, інтриги, заздрість і звичайно добро, яке перемагає зло.

Коли: 14 серпня о 21:00.
Де: на фасаді кінотеатру «Братислава», вул. Архипенка, 5.

«Шляхетні волоцюги» 


Музично-комедійний бойовик про пригоди батярів режисера Олександра Березаня. Події фільму відбуваються у Львові, у 1938-39 роках. Жартівлива історія львівських батярів Боді та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Аби життя було яскравим, шляхетні волоцюги вдаються до різних авантюр, залишаючись при цьому позитивними героями. Неочікувано для себе, вони стають опікунами юної Христі, після чого їхні пригоди набирають нових обертів.

Коли: 15 серпня о 21:00.
Де: на фасаді кінотеатру «Братислава», вул. Архипенка, 5.

Кінопокази в Солом'янському парку


14 серпня
«Із Неаполя з коханням»

Дитячий психолог Томмазо і його пацієнт Чіро потай змовляються, як допомогти один одному в романтичних справах. Хлопчик закоханий в свою однокласницю, а доктор – в його прекрасну і самотню маму.

15 серпня 
«Белль і Себастьян» 

Маленький Себастьян живе разом зі своїм прийомним дідусем Сезаром у французькому селі Сен-Мартен, біля підніжжя Альп. Останнім часом в селі неспокійно: жителі розповідають один одному про звірюку, що задирає овець. Місцеві мисливці, включаючи Сезара, щодня ​​патрулюють гори, сподіваючись зловити хижака. Але насправді в цих місцях причаїлася загроза страшніше: на дворі 1943 рік.

Початок показу о 21:00.
Де: Солом'янський парк.

Cinema Weekend у парку «Партизанська слава»

Анімаційний фільм «Співай!»

Керівник місцевого театру коала Бастер Мун, щоб поправити свої фінансові справи, вирішує організувати пісенний конкурс, виступити в якому може кожен бажаючий. Разом зі своїм найкращим другом Едді він починає підготовку до грандіозного шоу. Все місто дізнається про відкритий конкурс талантів, який затіяв Бастер. Найрізноманітніші звірі прямують на кастинг, в надії дійти до фіналу і виграти омріяний приз...

Кінопоказ проводиться з дотримання рекомендацій МОЗ України. Кількість місць обмежено, тому приходьте заздалегідь або прихопіть плед, щоб сісти на траві. Та не забувайте про захисні маски 

Коли: 15 серпня о 20:00.
Де: Парк «Партизанська слава», вул. Борова, галявина біля центрального входу.

Нагадаємо, 11 культурних подій в Києві: Молодість, Букет і Відкрита ніч.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»