Місто допомагає мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух, облаштувати нове житло

Місто допомагає мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух, облаштувати нове житло

Постраждалі мешканці будинку на Позняках, де стався вибух, почали отримувати від міста фінансову допомогу на ремонт і облаштування нового житла.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

– Зустрівся сьогодні з мешканцями будинку на Позняках, у якому 21 червня стався вибух. Всі вони вже отримали сертифікати на нове житло. Що стосується допомоги міста. Сьогодні одна з родин, що оформила необхідні документи, отримала від міста 300 тисяч гривень фінансової допомоги на ремонт нової домівки. Нагадаю, раніше Київрада підтримала мою пропозицію і виділила 20 мільйонів гривень на ремонт і облаштування нових квартир мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух. Кошти отримають 40 родин, які залишились без житла. Йдеться про те, щоб забезпечити людям ремонт та необхідні меблі і побутову техніку в нові квартири, що надав Офіс Президента, – зазначив Віталій Кличко.

Він повідомив, що місто надало допомогу постраждалим мешканцям у розмірі від 50 до 100 тисяч гривень. Крім того, фонд «Майбутній Київ» виділив їм по 2,5 тисячі гривень на відновлення втрачених документів.

Наразі люди, які постраждали внаслідок вибуху в багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5, забезпечені тимчасовим житлом.

Нагадаємо, над прірвою: історична будівля на Ярославовому Валу почала рости углиб.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»