Київ віднесли до іншої карантинної зони

Київ віднесли до іншої карантинної зони

В Україні змінили поділ на карантинні зони. Столиця України, яка раніше була у «зеленій» зоні, перейшла до «жовтої» зони.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час онлайн брифінгу за результатами засідання Комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо встановлення рівнів епідемічної безпеки поширення СOVID-19.

За його словами, до переліку регіонів станом на 12 серпня із значним поширенням СOVID-19 відноситься місто Київ, Волинська область, Закарпатська область, Івано-Франківська область, Львівська область, Одеська область, Рівненська область, Тернопільська область, Харківська область, Чернівецька область.

– Це ті області, в яких по всій території був перевищений показник захворюваності, виявлених хворих 40 на 100 тисяч населення за 14 днів. Потім на території кожного з цих регіонів було визначено конкретні райони або міста, в яких встановлювався різний рівень небезпеки... По всіх цих областях встановлені різні рівні: і жовтий, і зелений, і помаранчевий, і червоний. Вся інформація буде доступна на сайті Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров'я, пояснив Максим Степанов.

У жовтій зоні до попередніх обмежень додадуться обмеження на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди літнього віку. 

До того ж, у цю зону додаються обмеження зеленої, – носіння маски у громадських місцях, соціальна дистанція, використання антисептика; проведення масових заходів з не більше як 1 особою на 5 кв. м; заповненість кінотеатрів і театрів не більше, ніж на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.


Нагадаємо, у Києві вже 10 тисяч хворих на коронавірус.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»