До Дня Незалежності в парку Шевченка прозвучить особливий концерт

До Дня Незалежності в парку Шевченка прозвучить особливий концерт

24 серпня Classic Picnic готує надзвичайний та дійсно масштабний концерт, що буде доступний водночас онлайн і офлайн. 

Під керівництвом режисерки Олени Савчук наразі в різних куточках України відбуваються записи концертів найвидатніших музичних колективів, що транслюватимуться в День Незалежності на офіційній Facebook сторінці Classic Picnic, а також офлайн – на великому екрані в парку Тараса Шевченка (звісно ж, на безпечній дистанції та з дотриманням маскового режиму).   

– Нам дуже важливо здійснити цей культурний прорив, показати широкій аудиторії красу класичної музики та високий рівень наших колективів. Саме тому я щаслива бути учасником процесу та бачити натхненні очі колег, котрі разом з нами творять «Оду Незалежності» з відкритим серцем. Це важкі дні зйомок під палючим сонцем, море хвилювань, але це варте того, щоб нас почула вся Україна у важливий для неї день, – поділилася режисерка проєкту Олена Савчук

До ініціативи вже долучилися колективи із Києва, Харкова, Львова та Одеси.
Виступатимуть: Національна заслужена академічна капела  України «Думка» Національний академічний симфонічний оркестр України Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка Львівська національна філармонія Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» Національний одеський філармонічний оркестр.

Коли: 24 серпня о 19:00.
Де: Парк ім. Тараса Шевченка.
Сторінка проєкту

Фонд «Відкрита Музика Міста» – це фестиваль і однойменний благодійний фонд Марії Дідковської, на меті якого популяризація класичної музики, підвищення музичної освіти громадян та формування свідомого суспільства за допомогою культурних ініціатив.
Вже кілька років поспіль організатор концерту, культурна ініціатива Classic Picnic від  фонду Марії Дідковської «Відкрита музика міста», є одним із ключових інструментів популяризації класичної музики в Україні. Традиційно влітку проєкт збирає тисячі слухачів, що люблять класику, та навіть скептиків, які раніше й не здогадувалися, що цей музичний жанр може бути крутим, цікавим та захопливим.  Цьогоріч, попри карантин та його наслідки, організатори вирішили не відхилятися від свого культурно-освітнього шляху й спеціально до Дня Незалежності України вигадали новий формат.

Нагадаємо, у столиці презентують фільм про АТО з Богданом Бенюком.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»