Піднімуть прапор та вручать нагороди: як в Україні відзначать День Незалежності

Піднімуть прапор та вручать нагороди: як в Україні відзначать День Незалежності

До 29-ї річниці незалежності України розроблять програму. Урочисте підняття Державного прапора у містах та селах, виставки та покладання квітів на могили видатних борців за незалежність України.

Все це передбачено Указом Президента України Володимира Зеленського.

Згідно з документом, Кабмін має розробити програму святкувань таким чином, щоб було враховано вимоги запобігання поширенню COVID-19.

Зокрема, 23 серпня 2020 року, у День Державного прапора України, в місті Києві, інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах України, військових частинах мають бути проведені офіційні церемонії урочистого підняття Державного прапора.

У День Незалежності України, 24 серпня 2020 року, у Києві, інших населених пунктах передбачається проведення урочистостей за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, учасників ООС/АТО та громадськості.

Крім того, у День Незалежності буде проведено церемонії покладання квітів до пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників ООС/АТО.

Згідно з указом, передбачені тематичні культурно-мистецькі, медійні, виставкові та інші заходи з донесення громадянам інформації про важливі події та персоналії української історії, досвід національного державотворення. Також заплановано вручення державних нагород та відзнак.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»