Місто не буде платити підрядникам за неякісні ремонти дворів

Місто не буде платити підрядникам за неякісні ремонти дворів

У Києві тривають масштабні ремонти дворів і міжквартальних проїздів. Водночас місто не платитиме тим підрядникам, які виконують роботи неякісно.

Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Він влаштував виїзну нараду на вул. Закревського, 71, у Деснянському районі, де підрядник абияк заасфальтував двір.

Заступник голови КМДА звернув на це увагу в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алексєєнко, представників Департаменту внутрішнього фінансового аудиту КМДА та КП «Київекспертиза».

– У кожному районі голови мають відповідально ставитися до якості ремонтів. Адже кожен такий ремонт здійснюється для комфорту мешканців і за міські кошти. І якщо він виконаний неякісно, акт виконаних робіт підписувати не можна. Місто не повинне платити підрядникам за неякісні ремонти дворів та міжквартальних проїздів. Не буде підписаний і акт виконаних робіт по ремонту на вул. Закревського, 71. А отже, генпідрядник не отримає коштів, поки не переробить абияк заасфальтований двір так, як передбачено проєктно-кошторисною документацією, – підкреслив заступник голови КМДА.

Загалом у 2020 році в Києві планують оновити 756 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. У всіх районах роботи тривають згідно з графіком.

Нагадаємо, на Дарниці після капітального ремонту відкрили великий парк.

Фото Бориса КОРПУСЕНКА

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»