На вихідних студенти розроблять стратегію розвитку Києва

На вихідних студенти розроблять стратегію розвитку Києва

15 та 16 серпня у столиці пройде ХХІІ Київська Студреспубліка. Найактивніша та найдрайвовіша молодь обере студентську владу Києва.

У зв'язку з карантином фестиваль перенесли з червня на серпень, а замість Контрактової площі локацією стане пляж в урочищі Десенка-Чортирий (берег р. Десенка, навпроти ТРЦ Skymall). 

Цьогорічна тема: «Надзусилля для прогресу та справедливості Києва».

На Студреспубліці небайдужа молодь працюватиме над візією майбутнього, фантазуватимемо над містом і країною нашої мрії, втіленням передових технологій та індустрій майбутнього, щоби разом із філософами та футурологами, іншими інтелектуалами, депутатами, талановитими управлінцями створити найкращу стратегію розвитку Києва, – анонсують організатори.

ХХІІ Київська Студреспубліка – це потужний мультифестиваль, у центрі якого стратегічна (оргдіяльнісна) гра у життя окремого студентського міста-«держави». Зі своїми кордонами, валютою, законами, паспортами, департаментами, виборами тощо, де учасники/ці на цей короткий час перетворюються зі звичайних студентів/ок у «зірок», мерів/ок, найефективніших державних управлінців/ок тощо. У квазідержаві оголошуються вибори, створюється ЦВК, формуються «політичні партії», проводиться повноцінна виборча кампанія з її кульмінацією – голосуванням. Окремо зможете спробувати себе у ролі акули-журналіста/ки, провести власне журналістське розслідування про закулісну боротьбу та викласти результати досліджень на ТБ.

Паралельно учасники дискутують, натхненно працюють над питаннями прогресу, модернізації та майбутнього – у такому унікальному форматі, що по завершенні напрацьовуються проєкти, які готові до втілення «під ключ».

Водночас діятиме динамічна мультифестивальна частина, під час якої відбудуться понад 20 яскравих суб-фестивалів вдень і вночі: різноманітні спортивні турніри, конкурсу краси особистості «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Нічна туса», Інтелектуальні ігри, Music Live Awards, Кубок КВН, Дебати, поетичні, художні та дизайнерські конкурси.

Кульмінаційною частиною події є обрання Студентського/ї мера/ки та 10 депутатів/ок Студентського магістрату Києва. Це виборні посади, куди обираються люди, які мають здібності й можливість представляти інтереси студентства столиці протягом року, працювати над розвитком столиці, втілювати інноваційні ідеї. Для переможців/ниць також проводитимуться стажування, зокрема в органах влади, вони залучатимуться до різних проєктів, напрацьовуватимуть управлінський досвід, знайомитимуться з провідними експерт(к)ами з розвитку міста.

Обрані республіканці відстоюватимуть честь столиці до Дня Незалежності України, 22-25 серпня, на узбережжі моря, під час кульмінації року – фіналу Студреспубліки-2020.

Нагадаємо, на Дарниці після капітального ремонту відкрили великий парк.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»