Куди звертатися киянам, якщо з крана тече жовта вода

Куди звертатися киянам, якщо з крана тече жовта вода

Ви побачили, що з-під крана витікає вода жовто-бурого кольору – не хвилюйтеся, це можна виправити. Причини і методи боротьби пояснили у КП «Київводоканал». 

Чому вода жовтіє?

Найімовірніше причина у проведенні ремонтних робіт працівниками ЖЕК в квартирах ваших сусідів. Іншою причиною можуть бути старі та зношені труби у внутрішньобудинковому трубопроводі, або застій чи малий розбір води в окремій квартирі або по стояку.
Внутрішньобудинкові мережі потребують періодичних промивок, тому, коли у вас з’являється вода жовтуватого кольору, зверніться до балансоутримувача вашого будинку з вимогою провести промивку внутрішньобудинкових мереж.

Що робити? 

Аби позбавитися жовтизни води, у випадку із виконанням робіт, потрібно зливати воду з крана протягом 5-10 хвилин до повного освітлення.
Якщо це не допомогло, звертайтеся до диспетчерської служби «Київводоканалу» за номером 15-81, або до контактного центру за тел.: (044) 202-02-02. Спеціалісти візьмуть вашу заявку на облік і виконають усе необхідне, аби вирішити це питання якомога швидше і відновити подачу до вашої домівки якісної води.

Нагадаємо, на столичних котельнях проводять ремонти: де не буде гарячої води.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»