Мешканцям Лісового масиву створять простір для зимового дозвілля

Мешканцям Лісового масиву створять простір для зимового дозвілля

Проєкт «Створення простору для дозвілля мешканців», запропонований ОСНом «Будинковий комітет «Поліграфічний» Деснянського району, став одним із 32 проєктів-переможців серед проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020-го року. Він передбачає створення простору для дозвілля мешканців Лісового масиву.

 Якщо влітку можна провести збори, різноманітні відпочинкові заходи просто неба, то в холодні пори року для цього необхідно мати приміщення. Тому і виник такий проєкт, – говорить керівник ОСНу «Будинковий комітет «Поліграфічний» Іван Буділов.

Центр буде організовано на базі приміщення, що орендує ОСН по вулиці Шолом-Алейхема, 18. У приміщенні планується провести ремонтні роботи та обладнати його для організації дозвілля мешканців. На реалізацію проєкту з міського бюджету передбачено 80 тисяч гривень. 

– Також зробимо його придатним для відвідування заходів і людьми з інвалідністю, – додає Іван Буділов.

Партнером в організації дозвільного простору та співвиконавцем робіт стала ГО «Мешканці мікрорайону «Водопарк».

Міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування було започатковано у 2012-му році з метою стимулювання реалізації органами самоорганізації населення (ОСН) місцевих ініціатив мешканців територій та якісного виконання власних повноважень. Цьогорічний конкурс відбувався протягом квітня-липня 2020-го року. У цьому році кияни подали 56 проєктів на загальну суму понад 5,6 мільйона гривень.
Відповідний перелік переможців затверджено розпорядженням Київська міська державна адміністрація – КМДА № 1119. Кошти на реалізацію проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування передбачені у міській цільовій програмі «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.» та у бюджеті міста Києва на 2020-й рік.

Нагадаємо, у Солом'янському районі відкриють «перлину» для дітей.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»