Як за допомогою сучасних масажерів покращити здоров’я

Як за допомогою сучасних масажерів покращити здоров’я

У післякарантинний час багато людей зіткнулися з новими проблемами, що пов’язані з вимушеним перебуванням вдома. Як наслідок, ми стали менше рухатися, більше їсти, обмежили активність, піддалися депресивним чи навіть панічним настроям. Все це не могло не позначитися на нашому самопочутті, здоров’ї, настрою чи зовнішності. 

Раніше ми звикли до розпланованого робочого дня, мали помірну активність на свіжому повітрі, відвідували спортзали та секції. Наше тіло та мозок привчилися працювати у звичному режимі.

Щоб не гаяти час вдома та мати цікаве (і головне) корисне заняття, пропонуємо звернути увагу на дуже популярний напрямок – домашній масаж та домашній фітнес.

Що пропонується на ринку масажного обладнання в Україні? Якщо ви раніше ніколи не цікавилися цим питанням, ми допоможемо розібратися. Як і будь-яке інше обладнання, масажні товари для домашнього використання діляться на дешеві (і менш якісні) та фірмові, дорогі (якісні). Звичайно економити на своєму здоров’ю  ми б не радили. Тому рекомендуємо обирати масажне приладдя відомих брендів та закордонних виробників. До таких світових відомих марок належать: Casada (Німеччина), Yamaguchi (Японія), US-MEDICA (США), Marutaka (Японія), EM&Active (Великобританія) та ін. Обирайте масажні товари на сайтах офіційних виробників, обов’язково звертайте увагу на наявність гарантії та сервісу. До речі, саме такі товари чекають на вас на сайті офіційного представника в Україні німецького масажного обладнання – ТМ Casada.

Що можна придбати у магазинах масажного обладнання? Перелік товарних груп величезний, але основні категорії наступні:

  • Масажні крісла. Це найбільш дорогі товари, але це покупка статусна та відповідальна. Масажні крісла відрізняються дизайном, функціоналом, налаштуваннями, розмірами та кольорами, словом, варіантів у вас буде багато – ви точно підберете щось під власні побажання. А от користь від такого придбання переоцінити важно: щоденний сеанс масажу хоча б 10 хв замінить годину роботи масажиста. Але ж набагато зручніше отримати масаж вдома, не підлаштовуючись під запис до салону. Тим більше, що кріслом буде користуватися вся родина та навіть ваші гості. Це точно стане улюбленим місцем відпочинку та відновлення сил.

  • Масажні накидки та подушки. Ці товари здатні прицільно впоратися з масажем спини, поясниці, шиї та плечей. Ви можете розмістити їх хоч на офісному кріслі, хоч на сидінні авто – кілька хвилин якісного масажу – і ви знову у формі. Обирайте по зовнішньому вигляду, кількості режимів масажу, ціні тощо. Такі товари стануть вашими рятівниками і вдома, і на робочому місці.
  • Масажери для ніг. Також дуже популярні масажні товари. Відрізняються режимами, зовнішнім виглядом та технічними характеристиками. Кожен покупець обере те, що йому підходить.

Окремо хочеться відзначити такий асортимент товару, як фітнес-прилади та спортивний інвентар для дому. Зараз не проблема придбати спортінвентар під себе, та займатися тим, що вам до душі. Інтернет-магазини пропонують широкий вибір віброгантелей, віброплатформ, стрічок для пілатесу, гумових знарядь, та навіть бігових доріжок для дому. Рекомендуємо звернути увагу на одне з найкращого – https://casada.ua/fitnes-ta-zdorovya.

Отож, отримувати щоденний масаж, займатися спортом, збільшити власну активність, покращити здоров’я, самопочуття та зовнішній вигляд зовсім не складно. Все, що потрібно – завітати на сайт https://casada.ua та обрати товари, що сподобаються. А якість та відмінний дизайн – гарантуємо!

Матеріал розміщений на правах реклами