Прокуратура оскаржує висотне будівництво на Печерську

Прокуратура оскаржує висотне будівництво на Печерську

Триває боротьба за збереження «червоних ліній» для забудови у центрі столиці. Прокуратура столиці оскаржує скасування містобудівних обмежень в історичному ареалі на Печерську – біля Прозоровської вежі Київської фортеці.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури міста Києва.

– Прокуратурою міста Києва оскаржено в апеляційному порядку рішення окружного адміністративного суду міста Києва, яким скасовано положення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки в межах історичного ареалу міста Києва, – зазначають у прокуратурі.

Встановлено, що земельна ділянка по вул. Євгена Коновальця у Печерському районі міста Києва, на якій компанія забудовник планує звести житлово-адміністративний комплекс, розташована в межах центральної планувальної зони міста та історичного ареалу столиці з обмеженням гранично допустимої висоти об’єкта будівництва.

Компанія забудовник не погодилась із цим і звернулася до окружного адміністративного суду міста Києва із позовом про скасування обмежень, які стосуються отримання відповідних погоджень від органу охорони культурної спадщини. Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов забудовника.

– З метою захисту інтересів держави у сфері захисту культурної спадщини прокуратура столиці оскаржила вказане рішення суду і внесла апеляційну скаргу до Шостого апеляційного адміністративного суду, – підкреслили в прокуратурі.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»