На Хрещатику проведуть шкільний ярмарок

На Хрещатику проведуть шкільний ярмарок

У суботу та неділю, 15 та 16 серпня, у столиці відбудеться загальноміський Шкільний ярмарок на вул. Хрещатик. Ініціатор та організатор проведення – КП «Міський магазин».

– На Шкільному ярмарку 2020 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, книжки, зошити, яскраві обкладинки, різноманітні ігри, багато інших цікавих і необхідних аксесуарів – усе для того, щоб зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним, – наголошують комунальники.

У заході візьмуть участь підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської та Дніпропетровської областей. Товари шкільного асортименту високої якості також запропонують споживачам київські підприємства легкої промисловості.

Важливо підкреслити, що це соціальний проєкт – завдяки залученню до участі у ярмарку безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів, ціни будуть на 15–20 % нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі.

Коли: у суботу та в неділю з 09:00 до 20:00.

Де: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-а (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького) у Шевченківському районі.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»