Дзвіночки заполонили двори столиці

Дзвіночки заполонили двори столиці

Влада столиці поширює систему роздільного збору відходів по всьому місту.  У восьми районах Києва вже встановили 500 контейнерів типу «дзвінок» для зборів різних фракцій відходів – пластику (PET), скла та паперу.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. У КМДА переконані, що контейнери мають бути доступними для кожного жителя. Мешканці, які прагнуть сортувати сміття, можуть подати звернення на встановлення контейнерів біля їхнього будинку за посиланням.

Наразі комплекти встановлено у таких районах: Дарницькому – 107, Дніпровському – 104, Деснянському – 112, Оболонському – 96, Шевченківському – 38, Подільському – 36, Печерському – 12, Голосіївському – 9.

– «Дзвіночки» встановлюють на прибудинкових територіях, які обслуговує  КП «Київкомунсервіс» там, де є запит людей на якісне та відповідальне сортування. До кінця року «Київкомунсервіс» встановить ще 500 таких баків. Таким чином, мережа роздільного збору відходів налічуватиме понад 3,6 тисячі баків – як для окремих ресурсоцінних матеріалів, так і для сухої та вологої фракції, – пояснив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, у Києві впроваджують нову концепцію поводження з відходами.

Читайте також: «Головні виклики для столиці: аварійні мережі, коронавірус, терористи».

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»