У центрі Києва створили велосмуги

У центрі Києва створили велосмуги

Ще на двох столичних вулицях – Бастіонній і Стрілецькій – влаштували велосипедні смуги та впорядкували дорожній рух.

Зміни в організації дорожнього руху, 27 нових місць для паркування автомобілів та велосмуга з’явились на вул. Стрілецькій. Нова велосмуга поєднала вже існуючі велодоріжки на вул. Ярославів Вал і вул. Рейтарській. Тож тепер велосипедисти можуть безпечно розвернутись, щоб їхати у зворотному напрямку – у бік Львівської площі.

На вулиці Бастіонній велосипедисти отримали повноцінну смугу завширшки 1,5 метра. Для безпечного руху велотранспорту смуга з обох сторін відділена смугою безпеки.

– Через велику кількість припаркованих біля Національного ботанічного саду ім. Гришка автомобілів, на вулиці Бастіонній постійно утворювались затори, – пояснив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв. – Проблему вирішили, надали перевагу на вулиці громадському транспорту та велосипедній інфраструктурі. Також для зменшення заторів облаштували розворотне напівкільце та створили для автомобілістів додаткові 44 місця тимчасового паркування, із яких 4 місця – для осіб з інвалідністю.

Вже розпочалися роботи з облаштування наступної велосмуги – на вул. Олеся Гончара. Ця велосмуга також увійде в єдину систему велоінфраструктури столиці.

Нагадаємо, що у Києві затверджено проєкт побудови зони відпочинку з велосмугою вздовж набережної Дніпра. 

Читайте також: «У Києві до зими відремонтують ще 57 вулиць».

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»