Місто має план для порятунку парку Малишка від забудовника

Місто має план для порятунку парку Малишка від забудовника

У парку імені Андрія Малишка у Дніпровському районі кілька років триває своєрідна «позиційна війна» забудовника з мешканцями. Компанія-землекористувач спочатку повідомила, що планує зробити «благоустрій території», а згодом вивісила будівельний паспорт на будівництво на Броварському проспекті багатофункціонального центру.  

Комісія з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва, розглядає питання викупу земельної ділянки в парку імені Андрія Малишка. Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

– По проспекту Броварському в Дніпровському районі міста Києва за дорученням Віталія Кличка Департаментом міського благоустрою Київської міської державної адміністрації анульовано контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою 2014 року, – зазначив радник Київського міського голови, співголова Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва Володимир Бондаренко.

За його словами, Департамент міського благоустрою КМДА видав припис на демонтаж паркану в парку. У разі відмови компанії-землекористувача, демонтаж може бути здійснено силами комунального підприємства «Київблагоустрій» після спливу 3-денного строку.

У той же час, Володимир Бондаренко засудив залучення невідомих молодиків спортивної статури для протистояння із мешканцями.

– Хочу зазначити, що будь-яка забудова, яка розпочиналась із протистояння з мешканцями – не завершувалась нічим позитивним для забудовника, – зазначив він.

Радник Київського міського голови нагадав, що Київська міська рада продала зазначену земельну ділянку площею 0,49 га у приватну власність 2009 року. У 2010 році земельна ділянка двічі змінювала власників.

Нагадаємо, вчора ввечері біля паркану у парку зібрався стихійний мітинг. Люди протестують проти забудови зеленої зони біля станції метро «Дарниця».

Фото Михайла БУДІЛОВА

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»