У ботсаду «розлився» килим із яскравих троянд

У ботсаду «розлився» килим із яскравих троянд

У ботсаду цвіте «Трояндовий струмок». Експозиція із грунтопокривних троянд розміщена окремо від розарію – під сакурами.

– Колекція ґрунтопокривних троянд у ботанічному саду нараховує 78 сортів, окрему експозицію «Трояндовий струмок» було створено під сакурами у 2011 році, повідомили у Національному ботанічному саду імені Гришка.

Ці троянди найпростіші в догляді з усіх культурних видів і сортів. Вони добре прикрасять як широкі паркові простори, так і затишні прибудинкові ділянки. Крім того, ці рослини утворюють квітучий та запашний живий килим без особливих зусиль з боку садівників.

Чудове тло для квіток утворює дрібне глянцеве, теж дуже рясне листя. Цвітуть ці рослини кількома хвилями за сезон, а деякі – безперервно.

Троянда «Мейджик Мейділенд» дивує ароматом конвалії та фрезії. Цікаво, що деякі садоводи розводять ці види троянд через те, що вони «глушать» бур’яни.

Сорт Prodygy Ecarlate – кущі з дугастими пагонами, які вкриті великими ефектними, яскравими червоними квітами, які відразу привертають увагу суцвіттями.

У цих троянд гарне навіть листя – велике темно-зелене. Декоративно виглядають і великі, яскраво-помаранчеві плоди, зібрані в грона.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»