Поліція Києва розкрила 1,5 тисячі злочинів за допомогою відеокамер

Поліція Києва розкрила 1,5 тисячі злочинів за допомогою відеокамер

У Києві поліцейські з початку року розкрили понад 1 500 правопорушень за допомогою системи «Безпечне місто».

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Камери відеоспостереження постійно стежать за ситуацією на вулицях міста та фіксують правопорушення, що надалі дає змогу переглядати рух підозрілих транспортних засобів та швидко розшукувати злочинців. Як результат – у порівнянні з минулим роком, кількість скоєних кримінальних правопорушень зменшилася на 46%.

У столиці розташовано понад 6 200 одиниць камер відеонагляду, прийнятих до експлуатації у системі «Безпечне місто». Нещодавно столична поліція отримала доступ до понад 50-ти відеокамер, які знаходяться в торговельно-розважальному центрі «Lavina Mall».

Як зазначив начальник управління інформаційно-аналітичної підтримки столичної поліції Сергій Магдій, з початку року за допомогою системи «Безпечне місто» у Києві розкрито понад 1 500 злочинів. За його словами, камери відеофіксації допомагають поліції запобігти правопорушенню, а завдяки записам – швидше розшукати автомобілі, зниклих людей та зловмисників. Крім того, програма здатна розпізнавати обличчя людей, але поки вона працює у тестовому режимі.

Нагадаємо, на вулицях Солом'янки встановлять нові ліхтарі.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»