З будівництва Подільського моста вивезли ванти: Кличко заявляє про саботаж

З будівництва Подільського моста вивезли ванти: Кличко заявляє про саботаж

Невідомі чоловіки за допомогою автокрану та вантажівок вивезли з будівництва Подільсько-Воскресенському мосту 12 нових вантів, що місто отримало від німецького виробника.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

-Хочу повідомити, що я звернувся до правоохоронних органів, зокрема до поліції, щодо бандитських дій, які відбулися вчора на Подільсько-Воскресенському мосту. Молодики спортивної статури, у складі приблизно 15 осіб, що були одягнені в спецодяг дорожників, відтіснили та заблокували співробітників охорони мостового переходу, - зазначив Віталій Кличко.

Нападники загнали на міст дві вантажівки і автокран, завантажили та вивезли з будівельного майданчика 12 нових вантів, що місто отримало від німецького виробника. Це троси, які мають тримати конструкцію мосту.

-Замовником будівництва об’єкту є комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва». Представники замовника терміново звернулись до Національної поліції щодо скоєння злочину. Та надали інформацію з камер відеоспостереження з чітким зображенням автотранспорту зловмисників. Потерпілі охоронці надали свідчення правоохоронцям, - підкреслив мер.

Наразі відкрите кримінальне провадження і триває слідство.

-Цікаво, що через кілька годин після інциденту замовник будівництва отримав лист від одного із субпідрядників про бажання того забрати ванти з об’єкту. Хочу наголосити, що місто сьогодні робить все, щоб добудувати Подільсько-Воскресенський мостовий перехід і відкрити в кінці року автосполучення ним. За всі ванти місто розрахувалося. І я розцінюю подібні дії підрядників та субпідрядників як нахабний саботаж і зумисне затягування термінів будівництва. Переконаний, правоохоронні органи повинні розібратися з подібними діями! Бо дуже хтось не хоче, щоб міст за стільки років нарешті добудували і відкрили. То блокують рух будівельної техніки через Русанівські сади та перешкоджають здійсненню необхідних робіт, то чинять провокації. А тепер - ще й вивозять обладнання з мосту, яке було підготовлене до встановлення, - зазначає Кличко.

Він підкреслив, що зробить все, щоб добудувати такий важливий для столиці і киян об’єкт, як Подільсько-Воскресенський міст! Спочатку відкриють  рух авто мостом, а наступним етапом стане будівництво метро на Троєщину.